מהו מועדון לוקאליסט?

לוקאליסט הוא מיזם חברתי שמטרתו ליצור מהפכה בעולם העסקים הקטנים והבינוניים בישראל.

אנחנו מתחילים בגליל העליון ובכוונתנו להמשיך במהרה לשאר חבלי הארץ. לוקאליסט שואף לקדם עסקים שזקוקים לחשיפה אך אין בידם את התקציב לבניית אתר או לפרסום וכך להתחרות בתאגידים וברשתות הגדולות.

מי יכול להצטרף?

כל עסק קטן או בינוני שאינו פרוס על יותר משלושה סניפים. כלומר אם אתם מורים ליוגה, יש לכם נגריה, בית קפה מקומי, צרכניה וכו׳

מי לא יכול להצטרף?

עסקים גדולים ו/או רשתות מעל לשלושה סניפים ובינתיים גם איננו עוסקים בתחום הלינה כמו בתי הארחה, צימרים או מלונות. אמנם צימר הוא כמעט בהגדרה עסק קטן אך קיימים אין ספור מוקדי פרסום ברשת לעסקים מסוג זה.

מי עומד מאחורי המיזם?

המיזם הוקם על ידי חברת נט.יו, חברה מקומית לעיצוב איפיון ופיתוח באינטרנט ובמדיה הדיגיטלית. אנו בעצמנו עסק קטן והניסיון שצברנו הביא אותנו לגבש את החזון של קידום העסקים המקומיים. בעזרת לוקאליסט ניתן יהיה לעשות את הדבר בצורה הטובה ביותר האפשרית באמצעים הדיגיטליים הקיימים. הבמה הזאת נועדה לתת מענה לעסקים קטנים המחוברים לקהילה ולסביבה שבה הם פועלים, שמוגבלים בתקציב פרסומי ואינם יכולים להרשות לעצמם אתר אינטרנט מתקדם.

מה אנחנו מרוויחים מכל הסיפור?

בראש ובראשונה לוקאליסט הוא מיזם חופשי וחברתי. אנחנו מפעילים אותו באהבה. יש לדבר הזה עלויות. אנחנו צריכים לתחזק את השרתים, התכנתים ואנשי הצוות שמקדמים את המיזם. אנו נציע לעסקים שירצו לשדרג את עמוד העסק שלהם לעשות זאת בתשלום על פי תעריפים הוגנים. בהמשך נציע עוד שירותים ומוצרים שיגדילו את הפורטל, יעשירו אותו ויהפכו אותו לדינמי ונחשק על ידי קהל מגוון וגדול.

אפשר להצטרף?

בוודאי! פנו אלינו עם הפרטים של העסק שלכם ונשמח לצרף אותכם למועדון.

אין לי עסק אבל איך אני יכול לעזור?

אם אתם מכירים בעל/י עסק/ים שעומד/ים בקריטריונים צרו איתנו קשר.
תוכלו לשתף את העסקים המועדפים עליכם ברשתות החברתיות ולספר לחברים על לוקאליסט.
תעשו לייק לעמוד הפייסבוק של לוקאליסט.