מוסך קיבוץ עמיעד

מוסך קיבוץ עמיעד

המוסך ממוקם בקיבוץ עמיעד ומתמחה ברכבי שטח כבר מעל ל-30 שנה, מנהל אותו עמוס פלד, דור שני למנהלי מוסכים. התמחותו של המוסך ברכבי שטח, אך מטפלים בו בנאמנות גם ברכבים פרטיים מסוגים שונים.

למה לטפל ברכב השטח שלי בעמיעד?

מוסך קיבוץ עמיעד גאה בהתמחות, האמינות, היחס האישי, האוזן הקשבת והפתרונות היצירתיים המותאמים לכל לקוח.
אז מה היה לנו?
התמחות – הם יודעים על מה הם מדברים
הטיפול ברכבי שטח שונה במהותו מהטיפול בכלי רכב רגילים. במשך השנים התמחינו והתמקצענו בתחום רכבי השטח. תיקונים, טיפולים והכנסת שיפורים ייחודיים הם עניין של שיגרה אצלנו. הצוות המיומן מתאים פתרונות ייחודיים לכל כלי רכב, לפי הצרכים המוגדרים על ידי השימוש, התנאים בשטח ובעליו.

אמינות – למי להאמין?
אחד הנושאים הרגישים ביותר בין המוסך לבעל הרכב הוא האמינות. הלקוחות שלנו מציינים לטובה, את האמון שהם נותנים בצוות המוסך ובהחלטות המקצועיות שלו. זוהי השקעה של שנות עבודה רבות, לפי סטנדרטים מחמירים שהצבנו לעצמו ותהליך קבלת החלטות מקצועי, המשתף את הלקוח בכל שלב של הטיפול הרכבו.
על פי מדיניות השרות שלנו, אנו דואגים להציג ללקוח את כל האופציות הקיימות בשוק בנושאי חלפים, סטנדרטים, איכות ומחיר הוגן וההחלטה הסופית הינה שלו, בהתבסס על הידע המקצועי שלנו.

יחס אישי – זוכרים מי אתה
אצלנו לא שוכחים אף לקוח. כל לקוח זוכה ליחס אדיב ואישי. היחס מתבטא בשיתוף של הלקוח בכל החלטה ותהליך הטיפול . כמו כן אנו שמחים לייעץ ולהתאים פתרונות לשימוש אופטימלי של הרכב, הנהג והנוסעים בו.

אוזן קשבת – קו פתוח
רבים מלקוחותינו שומרים על קשר גם כשמכוניתם תקינה. לקראת יציאה לשטח, אנו עומדים לרשותם עם תשובות לשאלות העולות בהכנה לטיול. וגם במהלך הטיול, אם נתקעים, אפשר לקבל עצות טלפוניות מועילות לחילוץ עצמי.

פתרונות יצירתיים – אומנות ה-4X4
נהיגה ברכב שטח הפך ליותר מרכב של חקלאים או חילוץ. היום יותר ויותר לקוחות נהנים משילוב "4X4" בחווית הטיול בטבע. לכן אנו עסוקים כל יום ביצירה ושיפור של התאמות מקובלות וגם ייחודיות לרכב השטח שלך. אז מה אנו מציעים? מיגונים לכל צרה, סרנים משופרים, קפיצים לרכיבת שטח, בולמים, שיפורי מתלה, שנורקלים לנהיגה בתנאי אבק ומים ועוד. כל השיפורים מיוצרים על ידי מיטב היצרנים הידועים בשוק לאביזרים ושיפורים של רכבי השטח.

הכל לשטח – מתי זזים?
במוסך עמיעד ניתן למצוא חנות ציוד למטיילי השטח ובה מבחר גדול של כל העזרים, משאקל ועד פויקה (סיר בישול). אצלנו ניתן לצוד מתוך שפע של פריטים הנחוצים לטיול, חילוץ, בישול והנאה .

הלקוח שלנו – כמו משפחה
אצלנו הכל מתחיל ונגמר בלקוח. אנו רואים בו את ציר ההצלחה לקיום המוסך וחשוב לנו שיחזור שוב ושוב וישאר איתנו לאורך זמן. לכן, מירב המאמצים של הצוות מופנים לשיפור הקשר האישי עם הלקוחות ולהקנות להם הרגשה של בית, אמינות בשירות, במקצועיות והנכונות לייעץ בכל זמן.

מכירים את העסק?

מצאתם טעות בפרטים? רוצים למסור פרטים נוספים?
נשמח אם תוכלו ליצור איתנו קשר

במידה והינכם בעלי העסק ואינכם מעוניינים להופיע באתר אנה פנו אלינו

גם לכם יש עסק שתרצו לפרסם בלוקאליסט? פרסמו חינם!